Skip to main content
 • Vinylové dílce

  Vinylové dílce od 396Kč bez DPH (Německá, Česká, Švýcarská, Japonská výroba).Vinylové dílce, ať lepeného či zámkového systému, se stali velmi oblíbenou variantou. Velice vhodné pro podlahové vytápění.

 • PVC a koberce v metráži

  PVC a koberce v metráži od 154Kč bez DPH (Německá, Belgická, Česká výroba). Pvc a koberce jsou stále žádané materiály, díky rychlé a jednoduché pokládce. Cenově velmi dostupné. PVC disponuje širokou škálou různých dřevěných, kamenných či dlažebních dekorů. Materiál je velice teplý a praktický na údržbu. Stejně tak i koberce ať řezané, smyčkové či zátěžové, mohou nabídnout široké spektrum vzorů a barev.

 • Laminátová plovoucí podlaha

  Laminátová plovoucí podlaha od 249Kč bez DPH (Německá výroba). Plovoucí laminátové podlahy není třeba nijak představovat, ovšem za zmínění stojí nová generace plovoucích podlah. Nová technologie výroby, povrchy pórovitého charakteru které dokonale imitují strukturu dřeva. Pro ještě efektivnější vzhled s V spárou ve vysoké kvalitě, přitom za velice přijatelnou cenu.

 • Dřevěné podlahy

  Dřevěné podlahy od 599Kč bez DPH (Německá výroba). Dřevěné podlahy jsou vyráběny ze tří vrstev dřeva a jsou k dodání již s povrchovou úpravou. Dřevěná podlaha uspokojí toho zákázníka, který touží po opravdu masivní podlaze. Dřevěná podlaha je vhodná pro podlahové vytápění.

 • Korek

  Korek (Německá výroba). Korková podlaha je velice praktická na údržbu a zároveň velice teplým materiálem. Taktéž jako u ostatních podlahových krytin, disponuje velkým počtem dekorů a provedení.

 • Přírodní linoleum

  Přírodní linoleum (marmoleum) (Německá výroba). Jedná se o podlahovou krytinu vyrobenou pouze z přírodních materiálů. Proto u tohoto druhu podlahy nehledejte dekory dřeva, kamene či dlažby. Jedná se o podlahovou krytinu různých barev, která se velice dobře udržuje a díky vysoké zvukové či tepelné izolaci, je vhodná do bytu se slabímy zdmi a podlahami.

 • Obvodové a přechodové lišty

  Obvodové a přechodové lišty (Německá,Česká výroba). Naše studio také disponuje nejrůznějším příslušenstvím pro podlahové krytiny, mezi které patří obvodové lišty (plastové, mdf) a také kovové přechodové lišty, které dokáží skrýt od 1cm až do 14cm. Veškeré lišty disponují mnoha dekory a barvami.

 • Den Braven stavební materiály, lepidla, tmely

  Den Braven stavební materiály, lepidla, tmely (Nizozemská výroba). Den Braven je výrobcem stavebních materiálů, stavební chemie, lepidel a tmelů. Z mnoha výrobců, těchto materiálů jsme si vybrali Den Braven, pro jejich vysokou kvalitu produktů a spolehlivost.

  Podlahové čistící prostředky (Německá výroba). Proto, aby jste udrželi svou podlahu

 • Podlahové čistící prostředky

  Podlahové čistící prostředky (Německá výroba). Proto, aby jste udrželi svou podlahu dlouhodobě jako novou, je potřeba užívat pro její údržbu správné čistící prostředky, které nenarušují strukturu materiálu a tím nedochází k poškození. V naší nabídce naleznete čistící prostředky pro všechny typy podlah, které Vám pomohu udržet podlahu čistou, se zachovalým vzhledem.

Podlahy

Ne nadarmo se říká, začneme s tím od podlahy

Podlaha je vždy základ, proto klademe vysoký důraz na výběr podlahové krytiny. Díky dlouholetému působení na trhu, můžeme zákazníkovi nabídnout odborné poradenství a montáž podlahové krytiny ve vysokém standartu. Nabízíme prověřené materiály zahraničních i tuzemských výrobců. V našem studiu naleznete přes 3 000 vzorků různých materiálů a dekorů podlahových krytin či doplňků, které Vám stručně představíme.

Jak u nás probíhá realizace zakázky?

Komplexní nabídku studia naleznete opravdu na jednom místě. Kvalita je zajištěna nejen značkami, se kterými studio spolupracuje, ale také kvalitní a zkušenou prací celého studia. Interiéry Ještěr se postarají o kompletní řešení na míru tak, abyste nemuseli téměř na nic myslet a v rozumně krátké době mohli bydlet v novém.

01

Konzultace

 • Seznámení klienta s našimi produkty, materiály a doplňky
 • Dohodnutí termínu vyměření
02

Návrh

 • Odborné vyměření s proměřením vlhkosti podlahy
 • Představení cenové kalkulace a dojednání detailů
 • Podpis smlouvy a zaplacení zálohové faktury
 • Dohodnutí termínu realizace
03

Realizace

 • Odborná montáž podlahové krytiny
 • Předání a doplacení zakázky
Lidé Interiérů Ještěr

Náš tým

Martin Konečný

Jednatel

podlahy a dveře – Moravskoslezský kraj

Martina najdete na e-mailu: konecny@interiery-jester.cz a telefonním čísle +420 774 40 36 36

Zdeněk Nezdařil

Obchodně technický zástupce

podlahy a dveře – Zlínský kraj

Zdeňka najdete na e-mailu: nezdaril@interiery-jester.cz a telefonním čísle +420 731 35 91 32

O nás

Historie studia Interiéry Ještěr se začala psát v roce 2009. Firma se zabývala hlavně prodejem a pokládkou podlahových krytin. Během let se postupně rozvíjela a rozšiřovala svůj sortiment až do dnešní podoby. Jeden z hlavních rysů který provází firmu již od počátku je vysoký standart kvality produktů i práce.
„Nehledíme pouze na výrobek který Vám prodáváme, v první řadě nasloucháme Vašim přáním a požadavkům, abychom Vám pomohli zvolit si ten správný produkt, který Vám bude sloužit a ze kterého se bude dlouhá léta těšit.“

Jak nás hodnotí?

Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

Ester Stefkova Avatar Ester Stefkova
18 června, 2018

Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

Michaela Jaskovska Avatar Michaela Jaskovska
11 dubna, 2018

... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

Tomáš Danys Avatar Tomáš Danys
7 března, 2017

Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

Zdeněk Lojkásek Avatar Zdeněk Lojkásek
11 dubna, 2017

Jak nás najdete?

Sídlo společnosti

Interiéry Ještěr s.r.o
Dukelská 809
Třinec 73961
IČ: 06352642
DIČ: CZ06352642

Provozovna

Frýdlantská 150
738 01
Frýdek – Místek

Kontakt

Sociální média