Bílý akrylátový lesk

Malá, velká kuchyně

Jak již nadpis napovídá, jedná se o malou kuchyni, která ale poskytuje vše co je potřeba a k tomu skvěle vypadá. Díky ostrůvku, sestava dostala nejen šmrnc, ale také další úložné prostory a pracovní plochu. Za zmínění také stojí nenápadná digestoř značky Franke, která skvěle dokresluje design sestavy, ale nepůsobí těžkým dojmem. Ostrůvek bude také využíván pro stolování, což ušetří prostor, který by se jinak musel vyčlenit pro stůl a židle. Dvířka kuchyně jsou v provedení bílého akrylátového lesku s nerezovými madly po celé délce dvířek. Jedná se o velmi žádanou variantu. Veškeré kování v sestavě připadá značce Blum s doživotní zárukou a od nás zákazník dostal zdarma 5 let záruku na materiál sestavy. Jak již bylo částečně řečeno, digestoř je značky Blum s granitovým dřezem a baterií. O zbytek práce se postarají spotřebiče značky Electrolux.

Není to pouze kuchyňská sestava, kterou jsme v této realizaci zajistili. Před montáží kuchyně, proběhla našim realizačním týmem pokládka vinylové podlahy značky Gerflor. Jedná se o variantu lepeného vinylu v dekoru ořech, který vyžaduje vyrovnání podkladu nivelační stěrkou. Vinylové podlahy, jsou velmi žádanou variantou a náš tým má velké zkušenosti, jak s vyrovnáním podkladu, tak s realizacemi samotného materiálu. Vše má své pro i proti, ale u vinylu se termínu „proti“ opravdu moc nenajde.

  Realizace

  Zde se můžete podívat na naše další realizace

  Jak nás hodnotí?

  review rating 5  Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

  thumb Michaela Jaskovska
  4/11/2018

  review rating 5  Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

  thumb Ester Stefkova
  6/18/2018

  review rating 5  Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

  thumb Zdeněk Lojkásek
  4/11/2017

  review rating 5  ... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

  thumb Tomáš Danys
  3/07/2017

  Jak nás najdete?

  Sídlo společnosti

  Interiéry Ještěr s.r.o
  Dukelská 809
  Třinec 73961
  IČ: 06352642
  DIČ: CZ06352642

  Provozovna

  Frýdlantská 150
  738 01
  Frýdek – Místek

  Sociální média