Skip to main content

Dveře

Zajišťují Vaše soukromí

Stejně jako u ostatních segmentů, klademe velký důraz na kvalitu zpracování či design také u dveří. Prodáváme dveře dle standartní nabídky výrobců, ale také díky vlastní výrobě nabízíme výrobu masivních či designových lakovaných dveří. K dostání u nás.

  • Masonite interiérové dveře a obložkové zárubně od 990Kč bez DPH (Česká výroba). Voštinové či dřevotřískové jádro dveří, s výběrem několika druhů povrchů. Kašír, CPL fólie, 3D fólie, vždy s širokou škálou barevného provedení.
  • Protipožární a bezpečnostní vchodové dveře (Německá, Česká výroba). U této kategorie dveří, lze také dodat obložkové zárubně pro montáž na původní zárubně. Opět v nabídce s širokou škálou barevného provedení.
  • Vchodové či interiérové dveře na míru vlastní výroby (Česká výroba). Dokážeme také vyrobit vchodové či interiérové dveře na míru, dle přání zákazníka. Jednat se může o dveře z masivu či lakované. Nejčastěji pracujeme s materiály borovice, jasan, dub a kompletní nabídkou laků z řady RAL.
  • Interiérové dveře  (Česká výroba). Bezpečnostní sklo s různými obrázky či motivy. Vybírat můžete až z 10 000 motivů, nebo si dodat svůj vlastní obrázek. Jedná se o designové dveře vysoké kvality.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, nebo si sjednejte schůzku přímo v našem studiu.

  • Interiérové, vchodové dveře standartní či na míru
  • Zaměření zdarma
  • Nabídka kování a doplňků
  • Mobilní prodejce
  • Montáž a doprava
Lidé Interiérů Ještěr

Náš tým

Martin Konečný

Jednatel

podlahy a dveře – Moravskoslezský kraj

Martina najdete na e-mailu: konecny@interiery-jester.cz a telefonním čísle +420 774 40 36 36

Zdeněk Nezdařil

Obchodně technický zástupce

podlahy a dveře – Zlínský kraj

Zdeňka najdete na e-mailu: nezdaril@interiery-jester.cz a telefonním čísle +420 731 35 91 32

O nás

Historie studia Interiéry Ještěr se začala psát v roce 2009. Firma se zabývala hlavně prodejem a pokládkou podlahových krytin. Během let se postupně rozvíjela a rozšiřovala svůj sortiment až do dnešní podoby. Jeden z hlavních rysů který provází firmu již od počátku je vysoký standart kvality produktů i práce.
„Nehledíme pouze na výrobek který Vám prodáváme, v první řadě nasloucháme Vašim přáním a požadavkům, abychom Vám pomohli zvolit si ten správný produkt, který Vám bude sloužit a ze kterého se bude dlouhá léta těšit.“

Jak nás hodnotí?

Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

Ester Stefkova Avatar Ester Stefkova
18 června, 2018

Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

Zdeněk Lojkásek Avatar Zdeněk Lojkásek
11 dubna, 2017

Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

Michaela Jaskovska Avatar Michaela Jaskovska
11 dubna, 2018

... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

Tomáš Danys Avatar Tomáš Danys
7 března, 2017

Jak nás najdete?

Sídlo společnosti

Interiéry Ještěr s.r.o
Dukelská 809
Třinec 73961
IČ: 06352642
DIČ: CZ06352642

Provozovna

Frýdlantská 150
738 01
Frýdek – Místek

Kontakt

Sociální média