Dveře

Zajišťují Vaše soukromí

Stejně jako u ostatních segmentů, klademe velký důraz na kvalitu zpracování či design také u dveří. Prodáváme dveře dle standartní nabídky výrobců, ale také díky vlastní výrobě nabízíme výrobu masivních či designových lakovaných dveří. K dostání u nás.

 • Masonite interiérové dveře a obložkové zárubně od 990Kč bez DPH (Česká výroba). Voštinové či dřevotřískové jádro dveří, s výběrem několika druhů povrchů. Kašír, CPL fólie, 3D fólie, vždy s širokou škálou barevného provedení.
 • Protipožární a bezpečnostní vchodové dveře (Německá, Česká výroba). U této kategorie dveří, lze také dodat obložkové zárubně pro montáž na původní zárubně. Opět v nabídce s širokou škálou barevného provedení.
 • Vchodové či interiérové dveře na míru vlastní výroby (Česká výroba). Dokážeme také vyrobit vchodové či interiérové dveře na míru, dle přání zákazníka. Jednat se může o dveře z masivu či lakované. Nejčastěji pracujeme s materiály borovice, jasan, dub a kompletní nabídkou laků z řady RAL.
 • Interiérové dveře z Grafoskla (Česká výroba). Bezpečnostní sklo s různými obrázky či motivy, to je „grafosklo“. Vybírat můžete až z 10 000 motivů, nebo si dodat svůj vlastní obrázek. Jedná se o designové dveře vysoké kvality.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, nebo si sjednejte schůzku přímo v našem studiu.

 • Interiérové, vchodové dveře standartní či na míru
 • Zaměření zdarma
 • Nabídka kování a doplňků
 • Mobilní prodejce
 • Montáž a doprava
Realizace

Rádi bychom Vám představili naše již realizované dveří.


Podívejte se na naše realizace

 • interiérových dveří

  Moderní variace designových dveří

 • interiérových dveří

  Moderní variace designových dveří 2

 • interiérových dveří

  Moderní variace designových dveří 3

 • interiérových dveří

  Moderní variace designových dveří 4

 • interiérových dveří

  Realizace dveří a výmalby Interiéry Ještěr

  dveře značky Masonite
 • Realizace podlahy s kuchyňskou sestavou

  kuchyňská sestava v dekoru šedobílá

 • Bílý akrylátový lesk

  Malá, velká kuchyně

 • Výběr interiéru na jednom místě

  Kuchyňská sestava s vinylovou podlahou

 • Interiér na klíč Interiéry Ještěr

  Atypická kuchyňská sestava s vinylovou podlahou a interiérovými dveřmi

 • materiál který vydrží kolečkovou židli u pracovního stolu

  Malá zajimává kancelář v rodinném domě

 • Koberce s vyšším vlasem

  Koberec jako satén

 • jak vypadá vylití rodinného domu

  Vylití nivelační stěrky

 • Dřevo je prostě dřevo

Lidé Interiérů Ještěr

Náš tým

Martin Konečný

podlahy a dveře - Moravskoslezský kraj

Martin Konečný

Jednatel

podlahy a dveře - Moravskoslezský kraj

Martina najdete na e-mailu: konecny@interiery-jester.cz a telefonním čísle +420 774 40 36 36

Zdeněk Nezdařil

podlahy a dveře - Zlínský kraj

Zdeněk Nezdařil

Obchodně technický zástupce

podlahy a dveře - Zlínský kraj

Zdeňka najdete na e-mailu: nezdaril@interiery-jester.cz a telefonním čísle +420 731 35 91 32

O nás

Historie studia Interiéry Ještěr se začala psát v roce 2009. Firma se zabývala hlavně prodejem a pokládkou podlahových krytin. Během let se postupně rozvíjela a rozšiřovala svůj sortiment až do dnešní podoby. Jeden z hlavních rysů který provází firmu již od počátku je vysoký standart kvality produktů i práce.
„Nehledíme pouze na výrobek který Vám prodáváme, v první řadě nasloucháme Vašim přáním a požadavkům, abychom Vám pomohli zvolit si ten správný produkt, který Vám bude sloužit a ze kterého se bude dlouhá léta těšit.“

Jak nás hodnotí?

review rating 5  ... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

thumb Tomáš Danys
3/07/2017

review rating 5  Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

thumb Zdeněk Lojkásek
4/11/2017

review rating 5  Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

thumb Michaela Jaskovska
4/11/2018

review rating 5  Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

thumb Ester Stefkova
6/18/2018

Jak nás najdete?

Sídlo společnosti

Interiéry Ještěr s.r.o
Dukelská 809
Třinec 73961
IČ: 06352642
DIČ: CZ06352642

Provozovna

Frýdlantská 150
738 01
Frýdek – Místek

Sociální média