Dveře

Zajišťují Vaše soukromí

Stejně jako u ostatních segmentů, klademe velký důraz na kvalitu zpracování či design také u dveří. Prodáváme dveře dle standartní nabídky výrobců, ale také díky vlastní výrobě nabízíme výrobu masivních či designových lakovaných dveří. K dostání u nás.

  • Masonite interiérové dveře a obložkové zárubně od 990Kč bez DPH (Česká výroba). Voštinové či dřevotřískové jádro dveří, s výběrem několika druhů povrchů. Kašír, CPL fólie, 3D fólie, vždy s širokou škálou barevného provedení.
  • Protipožární a bezpečnostní vchodové dveře (Německá, Česká výroba). U této kategorie dveří, lze také dodat obložkové zárubně pro montáž na původní zárubně. Opět v nabídce s širokou škálou barevného provedení.
  • Vchodové či interiérové dveře na míru vlastní výroby (Česká výroba). Dokážeme také vyrobit vchodové či interiérové dveře na míru, dle přání zákazníka. Jednat se může o dveře z masivu či lakované. Nejčastěji pracujeme s materiály borovice, jasan, dub a kompletní nabídkou laků z řady RAL.
  • Interiérové dveře  (Česká výroba). Bezpečnostní sklo s různými obrázky či motivy. Vybírat můžete až z 10 000 motivů, nebo si dodat svůj vlastní obrázek. Jedná se o designové dveře vysoké kvality.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, nebo si sjednejte schůzku přímo v našem studiu.

  • Interiérové, vchodové dveře standartní či na míru
  • Zaměření zdarma
  • Nabídka kování a doplňků
  • Mobilní prodejce
  • Montáž a doprava
Lidé Interiérů Ještěr

Náš tým

Martin Konečný

Jednatel

podlahy a dveře – Moravskoslezský kraj

Martina najdete na e-mailu: konecny@interiery-jester.cz a telefonním čísle +420 774 40 36 36

Zdeněk Nezdařil

Obchodně technický zástupce

podlahy a dveře – Zlínský kraj

Zdeňka najdete na e-mailu: nezdaril@interiery-jester.cz a telefonním čísle +420 731 35 91 32

O nás

Historie studia Interiéry Ještěr se začala psát v roce 2009. Firma se zabývala hlavně prodejem a pokládkou podlahových krytin. Během let se postupně rozvíjela a rozšiřovala svůj sortiment až do dnešní podoby. Jeden z hlavních rysů který provází firmu již od počátku je vysoký standart kvality produktů i práce.
„Nehledíme pouze na výrobek který Vám prodáváme, v první řadě nasloucháme Vašim přáním a požadavkům, abychom Vám pomohli zvolit si ten správný produkt, který Vám bude sloužit a ze kterého se bude dlouhá léta těšit.“

Jak nás hodnotí?

... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

Tomáš Danys Avatar Tomáš Danys
7 března, 2017

Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

Zdeněk Lojkásek Avatar Zdeněk Lojkásek
11 dubna, 2017

Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

Michaela Jaskovska Avatar Michaela Jaskovska
11 dubna, 2018

Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

Ester Stefkova Avatar Ester Stefkova
18 června, 2018

Jak nás najdete?

Sídlo společnosti

Interiéry Ještěr s.r.o
Dukelská 809
Třinec 73961
IČ: 06352642
DIČ: CZ06352642

Provozovna

Frýdlantská 150
738 01
Frýdek – Místek

Kontakt

Sociální média