Interiér na klíč Interiéry Ještěr

Realizace podlahy s kuchyňskou sestavou

Realizace podlah, dveří a kuchyňské sestavy v bytové jednotce. Začali jsme vyrovnáním podlah nivelační stěrkou a nalepením vinylové podlahy značky Thermofix. Dalším krokem byla montáž dveří s obložkovou zárubní značky Masonite a finálně montáž kuchyňské sestavy. Na přání našeho zákazníka jsme do kuchyňské linky instalovali dva dřezy s baterií značky Franke, ale také koš na prádlo, který je umístěný v sestavě ze strany koupelny. Podlahy jsme doladili s pracovní deskou značky Egger, díky výběru v našem studiu a také jsme doladili barvu dveří s dvířky kuchyně. U kuchyně si zákazníci zvolili barvu dvířek „bílá pololesk“, která nebude opticky zmenšovat prostor, který je maximálně využitý úložným prostorem. Za zmínění také stojí skrytá pračka se sušičkou ustavená ve skříni, vedle vestavěné lednice, vše značky Electrolux jako tomu je i u zbytku spotřebičů. Přání zákaznice také bylo, vymyslet nějaký „sklopný mini stůl“ který může dle potřeby využívat a nebude permanentně zabírat místo. Místo parapetu jsme dodali a namontovali pracovní desku s hloubkou 80cm. Díky tomu, jsme mohli také prostor pod oknem s radiátorem využít pro spodní skříňky, pouze do pracovní desky jsme vyřezali otvor a osadili ho mřížkou, pro prostup teplého vzduchu z radiátoru.

  Realizace

  Zde se můžete podívat na naše další realizace

  Jak nás hodnotí?

  review rating 5  Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

  thumb Michaela Jaskovska
  4/11/2018

  review rating 5  Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

  thumb Ester Stefkova
  6/18/2018

  review rating 5  Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

  thumb Zdeněk Lojkásek
  4/11/2017

  review rating 5  ... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

  thumb Tomáš Danys
  3/07/2017

  Jak nás najdete?

  Sídlo společnosti

  Interiéry Ještěr s.r.o
  Dukelská 809
  Třinec 73961
  IČ: 06352642
  DIČ: CZ06352642

  Provozovna

  Frýdlantská 150
  738 01
  Frýdek – Místek

  Sociální média