Dvířka jsou lakovaná, doplněná frézováním v ploše či prosklená, sklem v dekoru kůra.

Realizace rustikální lakované kuchyně

Tato sestava opravdu stojí za povšimnutí. Nejen design kuchyně, který ohromí, ale také pro propracovanost jednotlivých skříněk, které můžete vidět z fotek. Ať už se jedná o spížní rohovou skříň, do které jsme zabudovali LED osvětlení s čidlem, nebo výsuvný pojezd na kávovar, výsuvné ramínko na utěrky či zabudovaná mikrovlnná trouba za výklopem. V sestavě je také zabudovaná vinotéka se zásuvkami z proutěných košíků. Dvířka jsou lakovaná, doplněná frézováním v ploše či prosklená, sklem v dekoru kůra. Samozřejmostí jsou keramická madla, s motivem slunečnic a ty se také objevují v kuchyni na porcelánových doplňcích. Horní skříňky, zdobí okrasná věncová lišta. V sestavě je také zabudovaný keramický dřez, který je oproti klasickému granitu stálejší, pevnější a neporézní, což znamená bez údržbový. Zákaznice si zvolila spotřebiče značky Teka, jelikož kromě kvalitního zpracování, dominuje designem, který ladí s kuchyňskou sestavou. Standartem zůstává, kování značky BLUM s doživotní zárukou a 5 let záruka na kuchyň. My vyrábíme kuchyně, ale Vy jim dáváte duši!

Realizace

Zde se můžete podívat na naše další realizace

Jak nás hodnotí?

review rating 5  Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

thumb Zdeněk Lojkásek
4/11/2017

review rating 5  Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

thumb Ester Stefkova
6/18/2018

review rating 5  Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

thumb Michaela Jaskovska
4/11/2018

review rating 5  ... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

thumb Tomáš Danys
3/07/2017

Jak nás najdete?

Sídlo společnosti

Interiéry Ještěr s.r.o
Dukelská 809
Třinec 73961
IČ: 06352642
DIČ: CZ06352642

Provozovna

Frýdlantská 150
738 01
Frýdek – Místek

Sociální média