Skip to main content
V této realizaci se jedná o postel na míru z lamina naší výroby. Rozměry postele jsou 180x200cm.

Postel z lamina

Jak můžete vidět z fotek, krok po kroku seskládaní postele je velmi jednoduché a stačí vám k tomu pouze šroubovák na upevnění roštů k rámu postele. Celá operace včetně rozbalení, netrvá déle než 10 minut. Postel je vyrobena ze zdvojeného lamina tl. 36mm s ABS hranou 2,5mm, která zaručuje pevnost i pro uživatele vyšší váhové kategorie. Výhodou pro naše zákazníky je, že si u nás mohou jednak vybírat z široké škály dekorů a zároveň si diktovat design postele, kterou zákazníkům prezentujeme v 3D grafickém návrhu.  K posteli jsme také dodali matrace na míru z PUR pěny s potahem Greenfirst, který je vhodný nejen pro alergiky.

  Realizace

  Zde se můžete podívat na naše další realizace

  Jak nás hodnotí?

  Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

  Ester Stefkova Avatar Ester Stefkova
  18 června, 2018

  Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

  Michaela Jaskovska Avatar Michaela Jaskovska
  11 dubna, 2018

  ... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

  Tomáš Danys Avatar Tomáš Danys
  7 března, 2017

  Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

  Zdeněk Lojkásek Avatar Zdeněk Lojkásek
  11 dubna, 2017

  Jak nás najdete?

  Sídlo společnosti

  Interiéry Ještěr s.r.o
  Dukelská 809
  Třinec 73961
  IČ: 06352642
  DIČ: CZ06352642

  Provozovna

  Frýdlantská 150
  738 01
  Frýdek – Místek

  Kontakt

  Sociální média