Skip to main content

Pořízení nové kuchyňské linky

(čemu se vyhnout a co naopak nepodcenit)

V prvé řadě je třeba si spočítat, kolik chcete do nové kuchyně investovat.

Stává se totiž, že si zákazníci nechají vypracovat návrh kuchyně snů a záhy zjistí, že to přesahuje jejich možnosti. Poté se obrací a drobné stolaře, marketová studia či Polsko s přesvědčením, že tam dostanou stejné zboží, servis či záruku za mnohem lepších podmínek. Je to nesmysl, vždy dostanete to co jste si zaplatili. Co tedy dělat? Buď to si počkat a došetřit, nebo si za výhodných podmínek zřídit financování, které Vás vyjde finálně levněji než nekvalitní produkt do kterého budete do pár let investovat nemalé peníze. I v tomto dokáží Interiéry Ještěr svým zákazníkům pomoci. V druhé řadě začít předělávat rozvody vody, plynu či elektřiny až dle jasně stanoveného 3D návrhu. Každý spotřebič má dané místo pro přívod elektřiny, vody či plynu.

Jak se tedy orientovat? Jednoduše!

Např.pokud Vám Interiéry Ještěr vypracovávají cenovou nabídku s 3D návrhem, představí Vám veškeré materiály a systémy označené značkou daného výrobce. Např. Lamino desky s ABS hranou Kronospan (Český výrobce) či Egger (Rakouský výrobce). To samé platí o zbytku. Senosan (lesk imitující lak s ABS hranou opět Německý výrobce) nebo Lakovaná dvířka (České výroby). Stejné je to u vnitřních systému jako jsou panty, pojezdy zásuvek či zvedací systémy horních modulů, to vše s integrovaným tlumením. V tomto případě Interiéry Ještěr používají značku Blum (Rakouská výroba) pro skvělou funkčnost a doživotní záruku. Pokud Vám bude někdo tvrdit, že Vám dokáže vyrobit kuchyňskou linku ze stejných materiálů a systémů ve stejné kvalitě i o 20-30% levněji je jasné, že dostanete na oko podobný produkt, ale v úplně jiné kvalitě.

Čemu se tedy vyhnout?

Hodně se používají lamino desky z Polska. Rozdíl?..Méně třísek u zpracování, více pojiva + vzduchové bubliny. Místo ABS hrany, pouhá papírová hrana. Proč? levnější výroba, ovšem je třeba si uvědomit, že lamino desky jsou konstrukcí celé kuchyňské linky. Dalším problémem jsou tzv. fóliovaná dvířka. I přesto, že se jedná o oblíbenou variantu, u těchto dvířek hrozí k odlezení fólie. Stává se tomu proto, že tento produkt velice špatně nese vlhké prostředí s teplotními rozdíly. Další produkty na kterých je výrazný cenový rozdíl jsou panty, pojezdy zásuvek či zvedací systémy horních modulů. Výroba Čína. Rozdíl? Tlumení na systémech odchází již kolem druhého roku, někdy i dříve, panty se provjěšují, zásuvky nedovírají či drhnou, zvedací systémy padají. Dalším podobným chytákem jsou spotřebiče. Dnes všichni obecně prodávají +- za internetové ceny. Ovšem i tam, najdete sjednocení ceny u několika obchodů a pod čarou obchody s podezřelé nízkou cenou. Jedná se o překup spotřebičů z Polska. Proč je nekupovat? Protože se na ně nevztahuje Český servis a mnoho zákazníků tak naletělo a i u reklamace v záruční době si museli závadu uhradit za své. Interiéry Ještěr svým zákazníkům nabízejí spotřebiče a doplňky pouze od značek určených pro Český trh.

Závěrem bychom Vám chtěli popřát šťastnou ruku u výběru Vaší nové kuchyňské linky a doufáme, že Vám náš článek byl užitečný.

Realizace

Zde se můžete podívat na naše další realizace

Jak nás hodnotí?

... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

Tomáš Danys Avatar Tomáš Danys
7 března, 2017

Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

Zdeněk Lojkásek Avatar Zdeněk Lojkásek
11 dubna, 2017

Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

Ester Stefkova Avatar Ester Stefkova
18 června, 2018

Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

Michaela Jaskovska Avatar Michaela Jaskovska
11 dubna, 2018

Jak nás najdete?

Sídlo společnosti

Interiéry Ještěr s.r.o
Dukelská 809
Třinec 73961
IČ: 06352642
DIČ: CZ06352642

Provozovna

Frýdlantská 150
738 01
Frýdek – Místek

Kontakt

Sociální média