Skip to main content
Moderní inspirace. Do moderního rodinného domu patří moderní designové vybavení včetně interiérových dveří.

Moderní variace designových dveří

Jako u většiny realizací, bylo tomu tak i u této, jsme prováděli vyrovnání podkladu podlahy nivelační stěrkou a nalepili jsme na ni lepený vinyl v dekoru dubu. Jakmile bylo hotovo, nic nám nebránilo k instalaci kuchyňské sestavy. Z přiložených fotografií je hezky vidět o jakou sestavu se jedná, tudíž není třeba rozsáhlejšího komentáře. Snad jen pár informací. Dvířka jsou z lamina bílá šeď a pracovní deska se zádovým panelem v dekoru dubu. Veškeré kování sestavy je značky Blum a spotřebiče značky Electrolux a Franke..dřez s baterií. Zákazníci od nás dostali 5 Let záruku na materiál kuchyně.

  Realizace

  Zde se můžete podívat na naše další realizace

  Jak nás hodnotí?

  ... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

  Tomáš Danys Avatar Tomáš Danys
  7 března, 2017

  Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

  Michaela Jaskovska Avatar Michaela Jaskovska
  11 dubna, 2018

  Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

  Ester Stefkova Avatar Ester Stefkova
  18 června, 2018

  Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

  Zdeněk Lojkásek Avatar Zdeněk Lojkásek
  11 dubna, 2017

  Jak nás najdete?

  Sídlo společnosti

  Interiéry Ještěr s.r.o
  Dukelská 809
  Třinec 73961
  IČ: 06352642
  DIČ: CZ06352642

  Provozovna

  Frýdlantská 150
  738 01
  Frýdek – Místek

  Kontakt

  Sociální média