Lakovaná lososová dvířka

Moderní kuchyňská sestava a pokládka laminátové podlahy

Vybrali jsme si pro zveřejní tuto realizaci hned z několika důvodů. Ten hlavní je designové pojetí kuchyně a další zpracování dvířek. Jak již titulek prozrazuje, jedná se o lakovaná dvířka, v tomto případě v lososové barvě. Další netradiční věcí je doladění vysoké skříně s troubou ke smrkovému sloupu. Za zmínění také stojí detail „okrasného průduchu“ nad troubou vyfrézovaného přímo v dílci pod stropem na našem CNC stroji. Sestava obsahuje všechny moderní prvky, kterými by měli dnešní kuchyně disponovat. Standardem je 5 let záruka na materiál kuchyně  a doživotní záruku na pojezdy zásuvek, zvedací systémy horních skříněk a panty značky BLUM. U této realizace jsme také prováděli pokládku podlahy Německé značky Classen. Jedná se o laminátovou podlahu nové generace, která nese toto označení hned kvůli několika rysům. Jednoznačně perfektní imitace dřeva s V spárou, široký výběr, originál obvodové lišty,  impregnované celé prkna, což znamená mnohem odolnější materiál vůči vodě a konečně vysoká nášlapná vrstva, což finálně dělá z celého produktu podlahu, která může být dle schválení výrobce položená třeba i v tanečním sále.

  Realizace

  Zde se můžete podívat na naše další realizace

  Jak nás hodnotí?

  review rating 5  Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

  thumb Zdeněk Lojkásek
  4/11/2017

  review rating 5  Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

  thumb Michaela Jaskovska
  4/11/2018

  review rating 5  ... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

  thumb Tomáš Danys
  3/07/2017

  review rating 5  Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

  thumb Ester Stefkova
  6/18/2018

  Jak nás najdete?

  Sídlo společnosti

  Interiéry Ještěr s.r.o
  Dukelská 809
  Třinec 73961
  IČ: 06352642
  DIČ: CZ06352642

  Provozovna

  Frýdlantská 150
  738 01
  Frýdek – Místek

  Sociální média