Skip to main content
Tuto realizaci kuchyně, jsme zaštítili se vším všudy, to znamená včetně veškerých přípravných prací před montáži a dopojovacích prací po montáži kuchyně.

Kuchyňská linka ve tvaru U

Stále častěji přibývá zákazníků, kteří nechávají kompletní realizaci kuchyně na nás. Proč? Odpověď je prostá. Pohybujeme se v tomto odvětví řadu let, to znamená, že máme jak zkušenosti s řešením, tak blízce dlouhodobě spolupracujeme s řemeslníky kteří jsou skuteční profesionálové a zaštiťují pro nás veškeré přípravné práce. Tzn. že se zákazník nemusí o nic starat, jedná pouze s námi a my si sami koordinujeme celou zakázku od A až po Z. V tomto případě realizace trvala necelých 14 dní, od odstranění staré kuchyňské linky až po montáž nové kuchyňské sestavy.

Pro některé zákazníky, není až tak rozhodující nejmodernější vzhled sestavy, ale funkčnost a praktičnost spojená s moderními systémy které usnadňují manipulaci a práci spojenou s kuchyňskou sestavou. Že je lamino jeden z nejpoužívanějších materiálu pro výrobu kuchyní a nábytku jsme již psali mnohokrát, takže jen stručně k této sestavě. Jedná se o lamino v dekoru Jasan, vnitřní systémy jsou jako vždy značky Blum (panty, pojezdy zásuvek..vše s tichým dovíráním a doživotní zárukou). Od nás zákazníci zdarma obdrželi také prodlouženou záruku 5 let na kuchyňskou sestavu. Spotřebiče jsme do této realizace dodali a namontovali od značky Electrolux, dřez a baterii poté od značky Franke.

  Realizace

  Zde se můžete podívat na naše další realizace

  Jak nás hodnotí?

  Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

  Ester Stefkova Avatar Ester Stefkova
  18 června, 2018

  Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

  Zdeněk Lojkásek Avatar Zdeněk Lojkásek
  11 dubna, 2017

  ... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

  Tomáš Danys Avatar Tomáš Danys
  7 března, 2017

  Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

  Michaela Jaskovska Avatar Michaela Jaskovska
  11 dubna, 2018

  Jak nás najdete?

  Sídlo společnosti

  Interiéry Ještěr s.r.o
  Dukelská 809
  Třinec 73961
  IČ: 06352642
  DIČ: CZ06352642

  Provozovna

  Frýdlantská 150
  738 01
  Frýdek – Místek

  Kontakt

  Sociální média