Tuto realizaci kuchyně, jsme zaštítili se vším všudy, to znamená včetně veškerých přípravných prací před montáži a dopojovacích prací po montáži kuchyně.

Kuchyňská linka ve tvaru U

Stále častěji přibývá zákazníků, kteří nechávají kompletní realizaci kuchyně na nás. Proč? Odpověď je prostá. Pohybujeme se v tomto odvětví řadu let, to znamená, že máme jak zkušenosti s řešením, tak blízce dlouhodobě spolupracujeme s řemeslníky kteří jsou skuteční profesionálové a zaštiťují pro nás veškeré přípravné práce. Tzn. že se zákazník nemusí o nic starat, jedná pouze s námi a my si sami koordinujeme celou zakázku od A až po Z. V tomto případě realizace trvala necelých 14 dní, od odstranění staré kuchyňské linky až po montáž nové kuchyňské sestavy.

Pro některé zákazníky, není až tak rozhodující nejmodernější vzhled sestavy, ale funkčnost a praktičnost spojená s moderními systémy které usnadňují manipulaci a práci spojenou s kuchyňskou sestavou. Že je lamino jeden z nejpoužívanějších materiálu pro výrobu kuchyní a nábytku jsme již psali mnohokrát, takže jen stručně k této sestavě. Jedná se o lamino v dekoru Jasan, vnitřní systémy jsou jako vždy značky Blum (panty, pojezdy zásuvek..vše s tichým dovíráním a doživotní zárukou). Od nás zákazníci zdarma obdrželi také prodlouženou záruku 5 let na kuchyňskou sestavu. Spotřebiče jsme do této realizace dodali a namontovali od značky Electrolux, dřez a baterii poté od značky Franke.

Realizace

Zde se můžete podívat na naše další realizace

Jak nás hodnotí?

Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

Michaela Jaskovska Avatar Michaela Jaskovska
11 dubna, 2018

... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

Tomáš Danys Avatar Tomáš Danys
7 března, 2017

Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

Zdeněk Lojkásek Avatar Zdeněk Lojkásek
11 dubna, 2017

Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

Ester Stefkova Avatar Ester Stefkova
18 června, 2018

Jak nás najdete?

Sídlo společnosti

Interiéry Ještěr s.r.o
Dukelská 809
Třinec 73961
IČ: 06352642
DIČ: CZ06352642

Provozovna

Frýdlantská 150
738 01
Frýdek – Místek

Kontakt

Sociální média