Skip to main content
Rustikální Kuchyně Frýdek Místek

Kuchyně Frýdek Místek

Realizujeme moderní kuchyně Frýdek – Místek na míru díky naší dlouholeté zkušenosti v oblasti navrhování a prodeje kuchyní. Používáme novodobé trendy ohledně materiálů a aktuální trendy v designu kuchyní Frýdek – Místek. Říká se, že kuchyně je centrem domova a z tohoto důvodu přistupujeme k všem fázím návrhu, výroby a realizace s nejvetší důsledností tak, aby kuchyně splňovala všechna přání zákazníka. Kuchynské studio se nachází ve Frýdku Místku a náš mobilní návrhář přijede až k Vám na místo. Jsme unikátní české kuchyňské studio ve Frýdku Místku.

 

Realizujeme Kuchyně Frýdek Místek na míru více než 10 let.

Díky naší dlouholeté zkušenosti v oblasti navrhování a prodeje kuchyní, nabízíme pouze ty materiály a komponenty, u kterých jsme přesvědčeni o kvalitním a designovém zpracování a které odpovídají moderním trendům jako například kuchyně s ostrůvkem. Velice nám záleží na každém detailu a spokojenosti zákaníka. A s jakými že to materiály a komponenty pracujeme?

 • Kuchyně Frýdek Místek na míru vlastní výroby
 • Prodloužená záruka 5 let
 • 3D grafický návrh zdarma
 • Mobilní prodejce
 • Montáž a doprava

Nabízíme Kuchyně v kvalitních materiálech:

 • Lamino desky s ABS hranou (Německá výroba). V nabídce máme nespočet dekorů.
 • Senosan s ABS hranou (Německá výroba). Jedná se o materiál imitující lak, v široké škále barevného provedení.
 • Lakovaná dvířka (Německá výroba). Široká škála barevného provedení RAL.
 • Dvířka z masivu (Vlastní výroba). Nejčastěji pracujeme se smrkem, borovicí, jasanem, dubem či bukem, ale jsme schopni se přizpůsobit požadavkům zákazníka.
 • Pracovní desky (Německá výroba). Jedná se o pracovní desky laminátové, desky z umělého kamene či žuly, opět široký výběr z dekorů či provedení.
 • Blum (Rakouská výroba). Výhradní dodavatel vnitřní výbavy našich kuchyňských sestav. Jedná se o  tyto produkty s integrovaným tlumením. Pojezdy zásuvek, panty či zvedací systémy otevírání pro horní moduly. U veškerých produktů této značky, zákazník obdrží zdarma doživotní záruku.
 • Zádové panely za kuchyňskou sestavu (Německá výroba, česká výroba). Laminát, tónovaná skla, tvrzená skla. I v této sekci naleznete k výběru mnoho dekorů a barev.
 • Ke kuchyňské sestavě u nás zákazník také dostane k výběru kuchyňské spotřebiče různých značek, dřezy, baterie.
 • Pro bližší informace o Vaší nové kuchyni nás neváhejte kontaktovat, nebo si sjednejte schůzku přímo v našem studiu.
Realizace

Rádi bychom Vám představili naše již realizované kuchyně na míru Frýdek Místek.


Podívejte se na naše realizace kuchyní

Jak u nás probíhá realizace kuchyně?

Komplexní nabídku našeho nejen kuchyňského studia naleznete opravdu na jednom místě a to na adrese Frýdek Místek na ulici Frýdlantská 150. Kvalita je zajištěna nejen značkami, se kterými studio spolupracuje, ale také kvalitní a zkušenou prací celého kuchyňského studia. Interiéry Ještěr se postarají o kompletní řešení na míru tak, abyste nemuseli téměř na nic myslet a v rozumně krátké době mohli bydlet v novém.

3D návrh kuchyně Frýdek Místek
Konzultace kuchyně Frýdek Místek
01

Konzultace

 • Seznámení klienta s našimi produkty, materiály a doplňky
 • Převzetí podkladů pro vytvoření 3D grafického návrhu
 • Výběr spotřebičů a doplňků
Návrh kuchyně Frýdek - Místek
02

Návrh

 • Představení 3D grafického návrhu s rozpočtem
 • Ujasnění a doladění detailů projektu
 • Podpis smlouvy a zaplacení zálohové faktury
Realizace kuchyně Frýdek - Místek
03

Realizace

 • Odborné vyměření prostoru
 • Vytvoření a předání klientovi, schéma vody, plynu a elektroinstalace důležité pro přípravu před montáží kuchyňské linky
 • Montáž kuchyňské sestavy
 • Předání a doplacení zakázky
Konzultace kuchyně Frýdek Místek Interiéry Ještěr
Návrh kuchyně Frýdek Místek Interiéry Ještěr
Realizace kuchyně Frýdek Místek Interiéry Ještěr

Náš specialista na kuchyně

Lidé Interiérů Ještěr

Dušan Hybner

Kuchyně na míru Frýdek – Místek

kuchyně, nábytek

Dušana najdete na e-mailu: hybner@interiery-jester.cz a telefonním čísle +420 731 095 831

Kuchyně Frýdek – Místek, Frýdlantská 150

Kuchyň Vám navrhne, postaví a ještě uvaří kvalitní kávu. V návrzích kuchyní má dlouholetou zkušenost díky jeho práci pro renomované značky. Stavte se na prodejnu ve Frýdku – Místku a domluvte si kuchyňi snů.

Pořízení nové kuchyňské linky Frýdek – Místek

(čemu se vyhnout a co naopak nepodcenit)

V prvé řadě je třeba si spočítat, kolik chcete do nové kuchyně investovat.

Stává se totiž, že si zákazníci nechají vypracovat návrh kuchyně snů a záhy zjistí, že to přesahuje jejich možnosti. Poté se obrací a drobné stolaře, marketová studia či Polsko s přesvědčením, že tam dostanou stejné zboží, servis či záruku za mnohem lepších podmínek. Je to nesmysl, vždy dostanete to co jste si zaplatili. Co tedy dělat? Buď to si počkat a došetřit, nebo si za výhodných podmínek zřídit financování, které Vás vyjde finálně levněji než nekvalitní produkt do kterého budete do pár let investovat nemalé peníze. I v tomto dokáží Interiéry Ještěr svým zákazníkům pomoci. V druhé řadě začít předělávat rozvody vody, plynu či elektřiny až dle jasně stanoveného 3D návrhu. Každý spotřebič má dané místo pro přívod elektřiny, vody či plynu.
Realizace

Zde se můžete podívat na naše další realizace

Jak nás hodnotí?

Interiéry Ještěr jsem si vybrala po roce porovnávání všech kuchyňských studií v okolí. A nelituji - svými ukázkovými realizacemi mi kápli vkusem i stylem provedení do noty. Velmi milý, osobitý a vstřícný přístup od první schůzky, přes samotné dolazování návrhu a konečnou realizaci a předávku. Nyní mám svou vysněnu kuchyň a chtěla bych tímto panu Hybnerovi a realizačnímu týmu velmi poděkovat. Opravdu si mákli a výsledek stojí za to ... Můj sen se stal skutečností.

Ester Stefkova Avatar Ester Stefkova
18 června, 2018

Jsem ráda, že v Interiérech Ještěr pochopili, že nejlepší reklamu udělá spokojený zákazník a přesně na něj cílí. Škoda, že jsem se příliš pozdě dozvěděla, že kluci z Interiéru jsou schopni zajistit kompletní rekonstrukci bytu. Vědět to dříve určitě bych rekonstrukci svěřila do jejich rukou. Každopádně Vám, pane Hybner a pane Konečný, patří mé upřímné D Ě K U J Í za záchranu podlahy a s tím spjatých nemalých finančních prostředků, dodání kuchyňských spotřebičů, Vaše angažmá, vysvětlení odborných pojmů a postupů, rychlost, odbornost, sympatické jednání a hlavně to, že máte svou práci opravdu rádi.. Jen tak dál, držím Vám palce a vřele doporučují dalším zákazníkům!

Michaela Jaskovska Avatar Michaela Jaskovska
11 dubna, 2018

... práci profíků z Interiéry Ještěr mohu opět jen doporučit. Jak zhotovení vinylové podlahy v celém domě, tak dodání veškerých spotřebičů do nové kuchyně a koupelny proběhlo na jedničku. Jsem rád, že jsou v dnešní době stále ještě firmy, které si zakládájí na spokojenosti zákazníka. Těším se na další spolupráci ... díky chlapi

Tomáš Danys Avatar Tomáš Danys
7 března, 2017

Děkujeme všem profíkům, v čele s panem Dušanem Hybnerem z firmy Interiéry Ještěr za perfektní realizaci naší nové kuchyně. Solidní a vstřícný přístup ke klientovi, kvalitní práce všech zůčastněných. Interiéry Ješter můžeme určitě doporučit. Zdeněk a Alena Lojkáskovi

Zdeněk Lojkásek Avatar Zdeněk Lojkásek
11 dubna, 2017

Jak nás najdete?

Sídlo společnosti

Interiéry Ještěr s.r.o
Dukelská 809
Třinec 73961
IČ: 06352642
DIČ: CZ06352642

Provozovna

Frýdlantská 150
738 01
Frýdek – Místek

Kontakt

Sociální média